Plavby Prahou na míru.

Podle vašich představ.

LOĎ, CO SE VÁM PŘIZPŮSOBÍ…

email
email

Osmnáct metrů dlouhá loď s osobitou atmosférou a příběhem, která ráda vyhoví vašim potřebám. Nabízí vnitřní prostor o velikosti 25 metrů čtverečních a je vybavena projektorem, zvukovým systémem a klimatizací. Bohatý alkoholický i nealkoholický bar a možnost cateringu je samozřejmostí.

Na plavbu se zaručeně nejlepšími výhledy na historickou Prahu může vzít až 12 lidí.

Výhledy, atmosféru i dobré jídlo a pití si lze vychutnat nejen z hlavní kajuty, ale také ze střechy lodi, kde si můžete vyfotit fotografie a natočit videa, které na Instagramu jen tak někdo nemá.

Kapitán lodi Vltava

KAPITÁN “MATY” MATOUŠ

S mým bratrem Danielem jsme v roce 2012 začali stavět loď, na níž jsme chtěli zachytit ducha Julese Verna, námi ctěného spisovatele a vlivného literárního avantgaristy. Krásný dřevěný prostor na míru jsme sami dostavěli v roce 2016 a následně otevřeli jako koktejlový bar na Náplavce.

Během pandemie jsme si pak uvědomili, že na pražském trhu chybí osobitý prostor na pořádání soukromých plaveb. Zvedli jsme tedy kotvy a naší loď teď nabízíme firmám i jednotlivcům pro organizaci teambuildingů, konferencí, firemních večírků, natáčení a focení, ale i dětských a narozeninových oslav a akcí pro rodiny.

Kapitánské zkoušky jsem složil v roce 2016 a od té doby jsem za kormidlem Imago Mundi absolvoval přes X tisíc námořních mil.Jako majitel, stavitel a kapitán lodi v jedé osobě Vám mohu garantovat event dle Vašich představ.